12.10.2017 (czwartek) 17:30 – 18: 30

Zrób sam papierowy prezent dla Twojego opiekuna z okazji Dnia Nauczyciela!

Dzień Nauczyciela tuż tuż! Czy laurki są już przygotowane? Czy podarunki są już zapakowane? Warsztaty w EKOlogice to świetna okazja do tego, aby stworzyć niepowtarzalny prezent na ten szczególny dzień dla Nauczyciela lub Opiekuna. Zapraszamy dzieci od 3 roku życia. Wszelkie kartony, kubki, sznurki, gazety, papiery etc. EKologika zapewni. Ty musisz tylko przyjść z uśmiechem

 

18.10.2017 (środa) 19:00 – 20:00

Co zrobić szybko bez pszenicy, cukru, soli? Podczas warsztatu sprawdzone przepisy na potrawy, ciasta. Degustacje.  

Gotowanie bez pszenicy, cukru i soli – czy jest możliwe? To wydarzenie to doskonała okazja, aby przekonać się, że tak! W trakcie prezentacji ujawnimy ciekawe przepisy bez zastosowania wyżej wymienionych składników. Każdy uczestnik będzie miał możliwość degustacji przygotowanych przez pracowników EKOlogiki dań i ciast.

 

Spotkanie dla osób zainteresowanych zdrowym gotowaniem i pieczeniem, często z nietypowych produktów. Czy będzie smacznie i zdrowo? Przyjdź i przekonaj się sam. Warsztat prowadzą osoby na co dzień związane z gotowanie z tradycyjnych i ekologicznych produktów oraz pieczeniem dla alergików i osób z nietolerancjami pokarmowymi. Serdecznie zapraszamy!

Już wkrótce więcej o wydarzeniu na naszym FB.

 

21.10. 2017 (sobota) 11:00 – 12:00

"Kiedy będę mieć 50 lat... Kreujemy z dziećmi pozytywny wizerunek swojego zdrowego życia. "

Nawyków żywieniowych i stylu życia uczymy się od małego – głównie naśladując najbliższą rodzinę i otoczenie. Porozmawiamy więc o wpływie wymienionych czynników na stan zdrowia w przyszłości.

Uczestnicy stworzą rysunkową wizję siebie za 50 lat. Zajęcia pozwolą poznać uwarunkowania zdrowia i życia człowieka, m.in. zdrowe odżywianie, sport, stan środowiska naturalnego, brak nałogów. Zastanowimy się czym charakteryzuje się osobowość ekologiczna. Podczas zajęć będziemy kreować pozytywny wizerunek swojego przyszłego życia.

EKOlogika zaprasza wszystkie dzieci w wieku 5-8 lat.

Już wkrótce więcej szczegółów na naszym profilu FB.

 

22.10.2017 (niedziela) 8:30 – 14:00

Bieg Kobiet ANITA. Trasa: ok. 5 km przez Park Szczęśliwicki. Organizator: Kobieta w biegu i Bieg Kobiet - Zawsze PierWSI.

Wydarzenie dla wszystkich Kobiet, które pragną zwrócić uwagę na profilaktykę antynowotworową i zdrowie kobiet. Podczas biegu poczujemy solidarność i siłę Kobiet. Będziemy wspierać się we wspólnej motywacji. Zachęcamy do wzięcia udziału w biegu – biegnij razem z ekipą EKOlogiki! Zapraszamy również do kibicowania naszemu składowi podczas biegu. Widzimy się już 22 października w Parku Szczęśliwickim!

 

Więcej informacji na FB biegu lub w EKOlogice. Biegnący zespół EKOlogiki to: Agata, Danusia, Gabrysia i Aneta. Trzymajcie kciuki!

 

24.10.0217 (wtorek) 18:30 – 19:30

Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, czyli skąd się bierze napięcie w ciele i jak się go pozbyć?

W miły wtorkowy wieczór zapraszamy na warsztat poświęcony tematowi ważnemu dla dobra naszego ciała i umysłu. Jeśli często masz stresujące sytuacje, boli Cię głowa, kręgosłup, albo masz inną fizyczną dolegliwość, która nie do końca ma swoją przyczynę, zapraszamy na spotkanie z fizjoterapeutą, który opowie, co to jest powięź, jaki ma związek z napięciem i bólem w ciele oraz jak skutecznie pozbyć się go, aby ostatecznie rozluźnić swoje ciało i cieszyć się pełnią życia.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Już wkrótce szczegóły na naszym profilu. Oczekuj na wydarzenie na FB! Tam dowiesz się więcej.

 

28.10.2017 (sobota) 11:00 – 12:00

Asertywność - co to takiego?

Jak nauczyć się mówić nie? Jak wyrażać swoje zdanie i opinie szanując przy tym drugiego człowieka? Jak przyjmować zarówno krytykę, jak i pochwały? Te wszystkie składniki tworzą całość – to jest asertywność. Porozmawiamy o tym, jak rozumieć asertywność, nauczymy się w teorii,co to jest. Natomiast podczas części warsztatowej odegramy scenki, które zademonstrują i pomogą zrozumieć, jak zachowywać się w adekwatnych sytuacjach życiowych. Zapraszamy wszystkie dzieci od 5 roku życia!